טיפולי פנים

טיפול בדרך כלל יכלול את הפעולות הבאות:

אבחנת העור – הקוסמטיקאית תשתמש בלופה, זכוכית מגדלת ענקית ומאירה, שדרכה היא תבחן את עורך. אם העור יבש וזקוק להחייאה ולחות או עור שמן שזקוק לאיזון והורדת השומן העל עורי. בהתאם לכך היא תדע איזה פילינג מתאים יותר לעור פניך ויעשה את הסרת הלכלוך ושכבות העור המתות באופן היעיל ביותר.
אם עורך זקוק לניקוי עמוק, הקוסמטיקאית תתפיח את עורך כדי שניקוז הנקבוביות יהיה מהיר וקל, זאת לצורך הפרדת תוכן הנקבובית מדפנותיה. לאחר מכן, מגיע שלב הניקוז, החלק הפחות נעים בטיפול אך חשיבותו רבה מאוד כדי לתת לעור הזדמנות להתחדש ולנקבוביות לחזור למצבן הקודם ולשמור על אלסטיות.
בתום הניקוז מגיע חלק חשוב של חיטוי העור. על עורינו יושבים חיידקים רבים שרק "מחכים" להזדמנות לקפוץ פנימה לגוף אם יפתחו בפניהם את הדלת (אפילו חתך מזערי), מה שמחייב לחטא בכמה אופנים את הפנים לאחר הניקוז כדי לא לאפשר להם. החיטוי נעשה ע"י מי פנים המכילים אלכוהול, אבקת פרופוליס, מכשיר התדר הגבוה שמחטא וממריץ את מחזור הדם ועוד..
אם מטרת הטיפול היא אנטי אייג'ינג (הצערת העור או יותר נכון, האטת תהליך ההזדקנות), מיצוק העור והחייאה או טשטוש כתמי פיגמנטציה, הקוסמטיקאית יכולה לשלב מגוון רחב של פעולות כמו טיפול בחומצות אלפא ובטא הידרוקסיות אשר ישפרו את מראה העור באופן ניכר, שימוש במכשור חשמלי המחדיר חומרים פעילים וחיוניים לעור ועוד..

 

טיפולי פנים המוצעים בקליניקה :

טיפול זוהר ולחות עד 45 דקות

טיפול זוהר ולחות בשילוב מסכות קאסמרה
טיפול יופי מהיר ואפקטיבי, שמשפר באופן דרמטי אל אלסטיות העור ומפחית קימטוטים. הטיפול כולל ניקוי ראשוני פילינג על בסיס חומצות,
מסכת מבית קאסמרה בהתאמה אישית  הטיפול מתלווה בעיסוי מפנק להמרצת זרימת הדם ומיצוק העור ,
ונסיים את הטיפול באמפולת סרום בריכוז גבוה של ויטמינים ומרכיבים פעילים

טיפול מיצוק ומתיחה מיידית
בשילוב מסכת זהב 24 קארט עד 45 דקות

טיפול ייחודי על בסיס תכשירים בפורמולה מיוחדת שמכילה מרכיבים שונים הנספגים בעור ומותחים אותו, הטיפול מעצב ומחדש את תווי הפנים, מעניק אפקט ליפטינג וממלא את העור באנרגיות מחודשות. לטיפול ישנם תוצאות מיידיות לכן מומלץ לפני אירוע או סיבה מספיק מוצדקת. הטיפול כולל ניקוי ראשוני , פילינג בהתאמה אישית , מסכת זהב המבוססת על אצות ים, מסיכה זו מכילה אבקת זהב 24 קארט אשר מזינה ומחייה את העור תוך הרגעת העור והחלקת הקימטוטים ונסיים את הטיפול עם סרום בהתאמה בשילוב עם "אינסטייט" הג'ל הייחודי מבית חווה זינגבויים המעלים ומטשטש קמטים באופן מיידי למשך 6-8 שעות.